Paramı Yönetebiliyorum Projesi Değerli Eğitmenleri,

Türkiye’de bireylerin ve girişimcilerin finansal okuryazarlığın arttırılması amacıyla 2009 Aralık ayından bu yana T.C. Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, Visa Europe ve Habitat Derneği ortaklığında yürüttüğümüz çalışmalarımız güçlenerek devam ediyor.

Siz değerli eğitmenlerimizin katkıları ve yerel kuruluşlarla geliştirdiğiniz işbirlikleri sonucunda eğitimlerimiz 81 ilde 200.000 katılımcıya ulaştı. Projemizin yeni dönemine yeni bir heyecanla başlamak için tüm illerden proje eğitmenlerimizi bir araya getirecek; Paramı Yönetebiliyorum Projesi Koordinasyon Toplantısı 18 – 21 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Proje geçmiş dönem çalışmalarımızın değerlendirileceği, güncel gelişmelerin paylaşılacağı ve gelecek dönem faaliyetlerinin planlanacağı, kapasite geliştirici eğitimler, finansal okuryazarlık ve girişimcilik üzerine konuşmalar ve proje ortaklarının sunumlarının yer alacağı toplantımıza tüm eğitmenlerimiz davetlidir.

Kimler Katılım Gösterebilir?

200 katılımcı kontenjanına sahip olduğumuz Koordinasyon Toplantısı başvurularında 1 Ekim 2015 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında yerel eğitim gerçekleştirmiş olup, bu eğitimleri raporlayan eğitmenlerimiz önceliklendirilecektir. Bununla birlikte toplantı 2016 – 2017 faaliyet döneminde yerel eğitim planlayan ve bunu açıkça başvuru formunda detaylandıran eğitmenlerimizin başvurusuna da açıktır.

Not: Ulaşım masraflarınız ve konaklamanız tarafımızca karşılanacaktır. Lojistik detaylar ile ilgili 1 Aralık tarihinde bilgilendirileceksiniz. Lütfen bu tarihten önce ve onay almadan ulaşıma yönelik bir harcama yapmayınız!

Koordinasyon toplantısı ile ilgili sorularınız için  ali@habitatdernegi.org  mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 30 Kasım 2016
[us_btn text=”Başvuru Formu” link=”url:http%3A%2F%2Fbit.ly%2Fpykoordinasyon||target:%20_blank|”]