Yönetim Kurulu

Sezai Hazır

Sezai Hazır

Başkan
Abdullah Taygun Yavaşça

Abdullah Taygun Yavaşça

Genel Sekreter
Hande Kılıç

Hande Kılıç

Başkan Yardımcısı
Anıl Gökrenk

Anıl Gökrenk

Başkan Yardımcısı
İlhan Ermiş

İlhan Ermiş

Sayman

Koordinasyon Kurulu

Abdullah Taygun Yavaşça

Abdullah Taygun Yavaşça

Finans Yönetimi & Dernek Mevzuatları Sorumlusu
Anıl Gökrenk

Anıl Gökrenk

Kırsal Kalkınma Programı Direktörü
Başak Saral

Başak Saral

Genel Koordinatör
Hande Kılıç

Hande Kılıç

Finansal Bilinç Programı Direktörü
Hüseyin Üçpınar

Hüseyin Üçpınar

Gönüllü Yönetimi ve Operasyon Direktörü
İsmail Metin

İsmail Metin

BİT Programı Direktörü
Sait Çetin

Sait Çetin

Birleşmiş Milletler Süreçleri ve Mentor Sorumlusu
Sevdanur Gökrenk

Sevdanur Gökrenk

Kız Kardeşim Projesi Koordinatörü
Seval Kalkan

Seval Kalkan

İMECE Programı Direktörü
Sevdin Köseoğlu

Sevdin Köseoğlu

İletişim Direktörü

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Programı Ekibi

İsmail Metin

İsmail Metin

BİT Programı Direktörü
Elif Bilge Erdölek

Elif Bilge Erdölek

BİT Programı Proje Koordinatörü
Ali Coşan

Ali Coşan

BİT Programı Proje Koordinatörü
Nurdan Sezer

Nurdan Sezer

BİT Programı Proje Koordinatörü
Mahmut Ok

Mahmut Ok

BİT Programı Eğitim Koordinatörü
Buğrahan Namdar

Buğrahan Namdar

BİT Programı Eğitim Koordinatörü

Finansal Bilinç Programı Ekibi

Hande Kılıç

Hande Kılıç

Finansal Bilinç Programı Direktörü
Buğra Avcı

Buğra Avcı

Finansal Bilinç Programı Eğitim Koordinatörü
Birbey Kılınçcı

Birbey Kılınçcı

Finansal Bilinç Programı Operasyon Koordinatörü
Envercan Yüksel

Envercan Yüksel

Finansal Bilinç Programı Program Asistanı

Girişimcilik Programı

İMECE Projesi Ekibi

Seval Kalkan

Seval Kalkan

İmece Programı Direktörü
Mustafa Özer

Mustafa Özer

İMECE Programı Hibe Koordinatörü
Çağla Akalınlı

Çağla Akalınlı

İMECE Programı Çalışma İzni Uzmanı
Muhammed Douba

Muhammed Douba

Eğitmen
Ghanaa Thabit

Ghanaa Thabit

Eğitmen
Hussam Abdulaziz

Hussam Abdulaziz

Eğitmen
Almuthanna Alshebli Almedelji

Almuthanna Alshebli Almedelji

Eğitmen
El Mahdi Razoug

El Mahdi Razoug

İMECE Programı Hedef Kitle Erişim Koordinatörü
Hasan Şehirli

Hasan Şehirli

İMECE Programı Hedef Kitle Erişim Koordinatörü

Kız Kardeşim Projesi Ekibi

Sevdanur Gökrenk

Sevdanur Gökrenk

Kız Kardeşim Projesi Koordinatörü
Uğurcan Top

Uğurcan Top

Kız Kardeşim Projesi Operasyon Koordinatörü
Dila Demircan

Dila Demircan

Kız Kardeşim İletişim Sorumlusu
Nazan Bütüner

Nazan Bütüner

Kız Kardeşim Projesi Eğitim Koordinatörü

İletişim Ekibi

Sevdin Köseoğlu

Sevdin Köseoğlu

İletişim Direktörü
Nigar Yılmaz

Nigar Yılmaz

Grafik Tasarım Sorumlusu
Burcu Yılmazcan

Burcu Yılmazcan

Grafik Tasarım Sorumlusu
Yeşim Önen

Yeşim Önen

Görsel Medya Sorumlusu

Kırsal Kalkınma Programı Ekibi

Anıl Gökrenk

Anıl Gökrenk

Kırsal Kalkınma Programı Direktörü
Sıla Bilen Çandıroğlu

Sıla Bilen Çandıroğlu

HASEKAP Proje Ofisi Çalışanı
Hüseyin Üçpınar

Hüseyin Üçpınar

HASEKAP Asistanı
Volkan Acar

Volkan Acar

HASEKAP Uzman Eğitmeni
Taha Aydoğmuş

Taha Aydoğmuş

HASEKAP Uzman Eğitmeni
Sait Çetin

Sait Çetin

HASEKAP Proje Ofisi Uzmanı
Ulaş Tepe

Ulaş Tepe

HASEKAP Kars Saha Koordinatörü
Özgür Murat Taştan

Özgür Murat Taştan

HASEKAP Ardahan Saha Koordinatörü

Yönetişim Programı Ekibi

Nurdan Sezer

Nurdan Sezer

Yönetişim Programı Sorumlusu
Birbey Kılınçcı

Birbey Kılınçcı

Yönetişim Programı Sorumlusu

Saha Ekibi

Mehmet Bilir

Mehmet Bilir

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Saha Koordinatörü
Samet Parlak

Samet Parlak

İç Anadolu Bölgesi Saha Koordinatörü
Şengül Bayık

Şengül Bayık

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Saha Koordinatörü
Berkay Yadigaroğlu

Berkay Yadigaroğlu

Karadeniz Bölgesi Saha Koordinatörü
Zeynep Keskin

Zeynep Keskin

Marmara Bölgesi Saha Koordinatörü
Mehmet Sarıca

Mehmet Sarıca

Akdeniz Bölgesi Saha Koordinatörü

Muhasebe & Ofis Sorumluları

Zeynep Yukarıgöz

Zeynep Yukarıgöz

Ofis Sorumlusu
Özden Ermiş

Özden Ermiş

Muhasebe Sorumlusu
Mürvet Özgür

Mürvet Özgür

Ofis Çalışanı
Barış Küçükkazdal

Barış Küçükkazdal

Ofis Çalışanı