Bireylerin iş arama ve başvuru süreçlerine etkin katılımlarının ve doğru kariyer planı oluşturmalarının sağlanması amacıyla yürütülen Geleceğini Tasarla Projesi Kariyer Planlama Becerileri Eğitimi 15/12/2021 tarihinde gerçekleşecektir.  

 

Sen de kariyer planlama becerilerini artırarak iş arama ve başvuru süreçlerine daha etkin katılım sağlamak istiyorsan çevrim içi eğitimize katıl, CV hazırlamadan mülakat tekniklerine varana kadar birçok başlık özelinde bilgi sahibi ol.    

 

Kariyer Planlama Becerileri Eğitimiyle katılımcılar

  • Kariyer Planlama Nedir 
  • 21. Yüz Yıl Yetkinlikleri
  • CV Hazırlama & Önyazı
  • İş Bulma Kanalları (Linkedin, Kariyer.net, İşkur)
  • Mülakat konu başlıkları özelinde bilgi edinebilir. 

 

Kimler eğitime katılabilir? 

Eğitim her yaş aralığından, dijital okuryazarlık alanında bilgi sahibi olmak ve kendini geliştirmek isteyen katılımcılara açıktır.   

 

Eğitim detayları nelerdir? 

Çevrim içi gerçekleşecek olan eğitime katılım ücretsizdir. Eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.   

 

Eğitim Tarihi ve Süresi:  15.12.2021, Saat: 20:00 

 

Eğitim 1 saat 30 dakika sürmektedir. 

 

Son Başvuru Tarihi: 15.12.2021, Saat 12:59 

 

Sorularınız için ruzgar@habitatdernegi.org ve dijitaldonusum@habitatdernegi.org
adreslerine mail atabilirsiniz. Proje hakkında detaylı bilgiye https://geleceginitasarla.com/ ve https://habitatdernegi.org/dijital-donusum/gelecegini-tasarla/   ulaşabilirsiniz.    

  

Proje Hakkında  

Geleceğini Tasarla Projesi, gençlerin yirmi birinci yüzyıl becerileriyle donanarak bilgi teknolojilerini kullanma yetkinliklerini geliştirmeyi ve profesyonel yaşamlarında onları destekleyecek dijital yetkinliklerini şekillendirerek istihdam edilebilirliklerini artırmayı hedeflemektedir. Microsoft ve Habitat Derneği ortaklığında, “Türkiye’de E-Yönetişimin Gelişimi için Gençlerin Etkin Kılınması” vizyonu doğrultusunda, “Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor” adıyla 2004 yılında yola çıkan proje; 2014 yılında “Geleceğini Tasarla” ismini almış ve bugüne kadar yüz binlerce gencin dijital becerilerini geliştirmede ve istihdamında önemli bir rol oynamıştır.