[vc_row][vc_column][vc_column_text]Türkiye Vodafone Vakfı ortaklığında yürüttüğümüz Yarını Kodlayanlar projemiz kapsamında Kayseri’de eğitim alan çocuklarımızın sokak hayvanları için geliştirdikleri projeyi anlatan reklam filmi yayında. Siz de Twitter’da #BuMamaBenden hashtag’i ile tweet atarak çocuklarımızın projesine destek olabilir, sokak hayvanlarını besleyebilirsiniz.[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/ZVOhizyI00w”][/vc_column][/vc_row]
![Kontrol Bende Projesi Öğretmenler İçin Çevrim İçi Güvenlik Eğitimi](https://habitatdernegi.org/wp-content/uploads/2024/06/Ogretmenler-Icin-Cevrim-Ici-Guvenlik-Egitimi-kare-768x768.jpg)
![Kontrol Bende Projesi Öğretmenler İçin Çevrim İçi Güvenlik Eğitimi](https://habitatdernegi.org/wp-content/uploads/2024/06/Ogretmenler-Icin-Cevrim-Ici-Guvenlik-Egitimi-kare-768x768.jpg)