Facebook & Instagram Reklamları

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında uygulanan “Dönüşen KOBİ Programı”, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ’lerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarının artırmayı amaçlamaktadır. Yıl boyunca KOBİ’lere yönelik Dijital Dönüşüm ve Finansal Dönüşüm eğitimleri gerçekleştirdik. 600 KOBİ’ye ulaşarak Ekim ayında seçilen 30 katılımcı ile girişimcilik kampı ve hızlandırıcı programını tamamladık ve katılımcılarımızın iş geliştirme planlarını anlattıkları ön jüri sonucunda seçilen 10 kişi ile Demo Day gerçekleştirdik. Program sonucunda seçilen 5 kişiye hibe desteği sağladık. 

Bunun yanında 10 farklı konu başlığında alanında uzman konuşmacılarla webinarlar düzenledik. Webinar serimiz hala devam etmektedir.
 

17 Kasım 2021 Çarşamba günü, 18.00’da gerçekleştirilecek olan “Facebook & Instagram Reklamları” webinarına katılmak için başvuru formunu doldurun ve aramıza katılın.

Son Başvuru Tarihi: 16 Kasım 2021 saat 23:59 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Başvuru yapmak için tıklayınız.” color=”success” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F210033900855952|||”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar