Global Girişimcilik Haftası Döngüsel Girişimcilik Paneli

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Her Kasım ayının 3. haftasında kutlanan Global Girişimcilik Haftası bu yıl 18-24 Kasım tarihleri arasında kutlanıyor! 

GEN Space gibi küresel oluşumlarla girişimciler uzay teknolojilerini konuşadursun, hala yaşamın devamını sağlayan tek bir gezegenimiz var. Ve bu gezegende gereğinden fazla atık üretiyoruz. Atığı ekonomiye geri katarak ve hatta atığa da değer biçerek sürdürülebilir ve adil bir ekonomik büyüme mümkün mü?

#GGH19 haftası kapsamında bu soruya cevap bulmak için Döngüsel Girişimcilik Paneli’ne sizleri davet ediyoruz.

Tarih: 22 Kasım 2019, Cuma / 19:00-21:00

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Mekan:Habitat Derneği / Facebook İstasyon
Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Maslak 42
No:6 Kapı No:200, Sarıyer, İstanbul

Panelistler:

Moderatör: Mustafa Özer, Habitat Derneği

Panelistler:

  • Ömer Faruk Yetimoğlu, Project Greta
  • Ayşe Yılmaz, Ottan Studio
  • Ömer Faruk Akdağ, Atık Nakit
[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_btn title=”Kayıt olmak için tıklayın” link=”url:https%3A%2F%2Fbiletino.com%2Ftr%2Fe-7b4%2Fggh19-dongusellik-girisimcilik-paneli%2F||target:%20_blank|”][vc_empty_space][vc_column_text]

Global Girişimcilik Haftası Hakkında:

Türkiye’de 2008’den beri her Kasım Ayında 170 ülkeyle aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası (GGH), STK ve üniversitelerden oluşan 20 kurumun desteğiyle, Habitat Derneği genel koordinasyonunda düzenleniyor. Ana amacı gençlerin girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak değerlendirmelerini teşvik etmek olsa da GGH; STK’ler, üniversiteler, girişimciler, yatırımcılar, özel sektör, medya ve devlet kurumlarının dahil olduğu, ekosistemde faaliyet gösteren 300’den fazla paydaş kurumu bir araya getiren bir platform haline geldi. Hafta boyunca tüm GGH paydaşları Türkiye genelinde yüzlerce girişimcilik etkinliği düzenliyor ve bu alandaki farkındalığı artırıyor. GGH, Washington DC’de, Kauffman Vakfı desteğiyle, tüm dünyada girişimcilik ekosistemini geliştirmeye odaklanmış Global Entrepreneurship Network (GEN) şemsiyesi altında yürütülüyor.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar