İnternetle Hayat Kolay Dijital Pazarlama Eğitimi

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Habitat Derneği ve Türk Telekom ortaklığında yürütülen Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay Projesi kapsamında online Dijital Pazarlama Eğitimi gerçekleştiriyoruz. Kadınların pazarlama /online satış, e-ticaret mevzuatı gibi konularda farkındalıklarının artması ve online platformlarından satış gerçekleştirmelerinin teşviki amacıyla uygulanan İnternetle Hayat Kolay Projesi Dijital Pazarlama Eğitimi 08 Ekim 2020 tarihinde online olarak gerçekleştirilecektir.

Evde kal, #OnlineKal ve bize katıl!”

Eğitim, her yaş aralığından kendini bu alanda bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açıktır. Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Eğitim İçeriği

  •  Pazarlama: Hedef Kitle Seçimi, Rakip Analizi, Pazar Araştırması vb. konuları kapsamaktadır.
  •  Dijital Pazarlama: Sosyal Medya Araçları, Ürün ve Hizmet Tanıtımı, İnternet Reklamcılığı gibi konuları kapsamaktadır.
  •  E-Ticaret ve Ödeme Sistemleri
  •  E-Ticaret Mevzuatı

Proje Hakkında

2014 yılından beri devam eden Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay Projesi, sürdürülebilir ekonomik büyüme ve toplumsal kalkınma için temel itici güç olan bilişim teknolojilerinin herkes tarafından erişilebilir olması hedefi ile henüz internetle tanışmamış veya internet kullanımı konusunda becerileri eksik olan bireylere İnternet Okuryazarlığı Eğitimleri vererek dijital dönüşümü hızlandırmayı amaçlamıştır. Proje kapsamında 2014-2019 yılları arasında 46.600 kişiye yüz yüze eğitimler ile ulaşılmıştır. Bu faydalanıcıların %53’ünü kadın katılımcılar oluştururken %47’sini erkek katılımcılar olmuştur.

Hedefi Olan Kadına İnternet ile Hayat Kolay Projesi, ikinci döneminde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Habitat Derneği ve Türk Telekom ortaklığında kadınların bilgi ve iletişim teknolojileri, e-hizmetler ve e-ticaret gibi konularda bilgi birikimlerini geliştirmeyi ve ekonomiye katılmalarını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. İnternetle Hayat Kolay Projesi Eğitim Müfredatı ile 81 ilde 5.000 kadına eğitim verilmesi hedeflenmektedir. Eğitimlerinden yararlanan kadınlar arasından 500’ü ile Tasarım Odaklı Düşünme Atölyeleri gerçekleştirilmesi ve devamında 100 tanesine mentörlük desteği verilmesi planlanmaktadır.

Eğitim Tarihi:

08 Ekim 2020 Perşembe 17:00 – 19:00

Son Başvuru Tarihi:

07 Ekim 2020 – 23:59

Online gerçekleşecek olan eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail hesapları üzerinden paylaşılacaktır.[/vc_column_text][vc_btn title=”Başvurmak için tıklayın.” color=”pink” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F202753592677971|||”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar