İstanbul Blockchain Okulu Projesi Gönüllü Eğitmenlerini Arıyor!

[vc_row padding=”no-padding” vcmp_padding=”vcmp_padding_null”][vc_column][vc_single_image image=”21468″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]Habitat Derneği olarak; Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ortaklığında ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı kapsamında İstanbul Blockchain Okulu Projesini hayata geçirdiğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Blockchain teknolojisi; bilişimin seyrini değiştiren bir yapıya sahip ve çoğu uzman tarafından geleceğin en önemli buluşları arasında gösterilmektedir.

Türkiye’nin bu küresel dijital dönüşüm sürecinde etkin rol alabilmesi Blockchain ve ilgili teknolojilerde halen dünya genelinde ihtiyaç duyulan yetişmiş insan gücüne dayalıdır. Türkiye’nin veri çağına ayak uydurabilmesi ve teknoloji ihracatını artırmasını desteklemek için hayata geçirdiğimiz İstanbul Blockchain Okulu Projesi ile İstanbul’da bilişim sektörünün ve katma değeri yüksek Blockchain temelli teknoloji pazarının büyümesine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Sen de İstanbul Blockchain Okulu Projesi Gönüllü Eğitmeni olmak istiyorsan hemen başvuru formunu doldurmaya başla.

Projenin uygulama ili İstanbul’dur. Farklı illerde de bu eğitimi yaygınlaştırmak isteyen kişiler için (kendi ulaşım ve konaklamasını karşılayabilecek katılımcılar) 15 kişilik kontenjan bulunmaktadır. Eğitmen eğitimi katılımcılarının ulaşım ve konaklama masrafları karşılanmayacaktır. 

Kimler Başvurabilir, 17-30 Yaş arası gençler. 

Eğitimler 25 Kişilik gruplarla 3 gün sürmektedir. 

Eğitim Yeri: Yeşilce Mah. Çelik Cad. No.41 Kağıthane, İstanbul

 Son Başvuru Tarihi: 5 Nisan 2019

Eğitim Tarihleri 

  1. Grup – 15-17 Nisan 2019
  2. Grup – 21-23 Nisan 2019
  3. Grup – 25-27 Nisan 2019
[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_btn title=”Başvur” style=”flat” color=”blue” size=”lg” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-file-text” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F90824047286966|||”][elfsight_social_media_icons id=”17″][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar