#SheMeansBusiness Programı Finansal Okuryazarlık ve Bütçe Planlama Atölyesi

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen #SheMeansBusiness Programı, girişimci kadınların bir araya gelerek yararlı bağlantılar kurabilecekleri, tavsiyelerini paylaşabilecekleri ve hep birlikte işletmelerini büyütebilecekleri bir alan sunmayı hedefliyor. Finansal okuryazarlık kavramları ve bütçe planlaması nasıl yapılır öğrenmek istersen ‘Finansal Okuryazarlık ve Bütçe Planlama Atölyesi’ne katılımını bekliyoruz.

*Etkinlik ücretsizdir.

*Kontenjanımız sınırlıdır.

*Atölye sadece kadınlara açıktır.

Atölye Tarihi: 9 Haziran 2021, Çarşamba 18:30

Son Başvuru: 7 Haziran 2021, Pazartesi 18:00

Proje Hakkında:
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen #SheMeansBusiness Programı, girişimci kadınların bir araya gelerek yararlı bağlantılar kurabilecekleri, tavsiyelerini paylaşabilecekleri ve hep birlikte işletmelerini büyütebilecekleri bir alan sunmayı hedefliyor. Şimdiye kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde 5.000’den fazla kadın bu program sayesinde dijital pazarlama araçlarının kullanımına dair eğitim alarak işlerini geliştirme fırsatı yakaladı. Projenin yeni döneminde eğitimler online olarak devam edecektir.

#SheMeansBusiness Programı’nın temel hedefleri: girişimci kadınların kendileri gibi iş kurmuş olan diğer girişimci kadınlarla buluşturarak, iş birliklerini ve deneyim aktarımını sağlamak ve dijital mecraları daha etkin bir şekilde kullanarak girişimci kadın adaylarının yurtdışına açılmasını teşvik etmektir.

Programın yeni döneminde online eğitimlerin yanında alanında uzman kişilerin önderliğinde gerçekleşecek atölye çalışmaları ve topluluk buluşmaları da olacak. Siz de işletmenizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız, #SheMeansBusiness tam da size göre!

Program hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için sinirlariasanturkiye@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_btn title=”Başvurmak için tıklayınız.” color=”success” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F210042516350945|||”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar