#SheMeansBusiness Projesi 15.Dönem Eğitim Programı Başlıyor!

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen #SheMeansBusiness Programı’nın 15. Dönem Eğitim Programı başlıyor! Program, girişimci kadınların bir araya gelerek yararlı bağlantılar kurabilecekleri, tavsiyelerini paylaşabilecekleri ve hep birlikte işletmelerini büyütebilecekleri bir alan sunmayı hedefliyor. Siz de işletmenizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız, hemen başvurun! 

*Eğitim, 18 yaş üstü girişimci ya da girişimcilik motivasyonuna sahip, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen kadınların katılımına açıktır.  

*Eğitime katılım ücretsizdir.  

*Eğitim sonunda sertifika gönderilecektir. 

 

 15. Dönem Eğitim Programı:

TARİH EĞİTİM SAAT 
20 Ekim 2021, Çarşamba Girişimci Kadınlar için Facebook
Girişimci Kadınlar için Instagram WhatsApp Business  
18:00-21:00 
22 Ekim 2021, Cuma Mobil Stüdyo ile Dijitalde İçerik Üretimi 

Etkili Reklam Stratejisi
Facebook Reklam Paneli
Facebook Piksel 

18:00-22:00 

Son Başvuru Tarihi: 19 Ekim 2021, Salı 18:00 

Not1Eğitimlerin yapılacağı platformun bilgileri, seçmiş olduğunuz eğitim günlerinde saat11:00’da sizlerle mail olarak ve 17:45’te SMS olarak paylaşılacaktır. Eğitim Sertifikası için tam katılım zorunludur. 

Not2: Eğitim günlerinde link almadığınız durumda mail kutunuzda spam, gereksiz ve tanıtımlar sekmelerini kontrol etmeyi unutmayınız, mail almadıysanız 13:00’dan önce sinirlariasanturkiye@habitatdernegi.org adresine mail atınız. 

Program Hakkında: 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen #SheMeansBusiness Programı, girişimci kadınların bir araya gelerek yararlı bağlantılar kurabilecekleri, tavsiyelerini paylaşabilecekleri ve hep birlikte işletmelerini büyütebilecekleri bir alan sunmayı hedefliyor. Şimdiye kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde 5.000’den fazla kadın bu program sayesinde dijital pazarlama araçlarının kullanımına dair eğitim alarak işlerini geliştirme fırsatı yakaladı. Programın yeni döneminde eğitimler online olarak devam edecektir. 

#SheMeansBusiness Programı’nın temel hedefleri: girişimci kadınların kendileri gibi iş kurmuş olan diğer girişimci kadınlarla buluşturarak, iş birliklerini ve deneyim aktarımını sağlamak ve dijital mecraları daha etkin bir şekilde kullanarak girişimci kadın adaylarının yurtdışına açılmasını teşvik etmektir. 

Programın yeni döneminde online eğitimlerin yanında alanında uzman kişilerin önderliğinde gerçekleşecek atölye çalışmaları ve topluluk buluşmaları da olacak. Siz de işletmenizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız, #SheMeansBusiness tam da size göre! 

Program hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için sinirlariasanturkiye@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Başvuru yapmak için tıklayınız” color=”juicy-pink” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F212452128184956|||”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar