#SheMeansBusiness Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Atölyesi – Bunu Konuşmamız Gerek

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Girişimci kadınların bir araya gelerek bağlantı kurabilecekleri, iş birlikleri geliştirebilecekleri, deneyim paylaşabilecekleri ve hep birlikte işletmelerini büyütebilecekleri bir alan sunmayı hedefleyen #SheMeansBusiness Programı kapsamında düzenlenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Atölyesi 1 Aralık 2021 Çarşamba günü, saat 14:00’da gerçekleştirilecektir. 

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Atölyesi’nde İlayda Eskitaşçıoğlu’nun sosyal girişim hikayesini dinleyeceğiz, temel kavramlar ve haklardan bahsedeceğiz ve deneyim aktarımı fırsatı yakalayacağız. 

Sen de bu paylaşım alanında olmak ve Konuşmamız Gerek oluşumunun hikayesini dinlemek istiyorsan hemen başvur! 

Kimler başvuruda bulunabilir? 

Eğitim 18 yaş üstü girişimci ya da girişimcilik motivasyonuna sahip, ilgili konuda bilgi sahibi olmak ve kendini geliştirmek isteyen kadınların katılımına açıktır.   

Eğitimin detayları nelerdir? 

  • Etkinlik ücretsizdir. 
  • Kontenjanımız sınırlıdır. 
  • Atölye sadece kadınlara açıktır. 

 SON BAŞVURU TARİHİ: 30 Kasım 2021 Salı, saat 23:59

Program hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve atölye sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için sinirlariasanturkiye@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz. 

Proje Hakkında 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen #SheMeansBusiness Programı, girişimci kadınların bir araya gelerek bağlantı kurabilecekleri, iş birlikleri geliştirebilecekleri, deneyim paylaşabilecekleri ve hep birlikte işletmelerini büyütebilecekleri bir alan sunmayı hedefliyor. Program kapsamında şimdiye kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde 5.000’den fazla kadın, dijital pazarlama araçlarının kullanımına dair çeşitli eğitimlerle desteklenmiştir. Söz konusu eğitimlerle program, girişimci kadınların ve kadın adayların dijital mecraları daha etkin bir şekilde kullanarak yurt dışına açılmalarını teşvik etmektedir.   

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Başvuru yapmak için tıklayınız” color=”pink” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F203241629744960%20|title:Ba%C5%9Fvuru%20Formu|target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar