Takımını Kur, Uzayda Yaşam Temalı Oyununu Yaz, Kupanı Kaldır!

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]QNB Finansbank, Habitat ve Microsoft Türkiye işbirliğinde hayata geçen ‘Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor’ projemiz, yeni yüzyılın gereklilikleri doğrultusunda çocukların teknoloji okuryazarlığı konusundaki becerilerini geliştirmeyi hedefliyor.
2015 yılında hayata geçirilen proje ile bugüne kadar 37 ilde, 20 kişilik sınıflarda 8-14 yaş arasındaki onbeş bine yakın çocuğumuzun teknoloji odaklı yaratıcılık gücüne ilham verdi.
KODU Cup 2018 Başlıyor!
Bu sene 3.sü yapılacak Kodu Cup Türkiye yarışmasına 8-14 yaş arasındaki bütün öğrenciler katılabilir.
Teması “Uzayda Yaşam” olan bu senenin yarışmasına başvuru için son gün 30 Haziran 2018 tarihidir.
Çocukların 3 kişilik takımlar halinde katılabilecekleri yarışma için başvurular öğretmenleri tarafından yapılmalıdır.
Başvurular arasından 8-11 yaş kategorisinden 5 ve 12-14 yaş kategorilerinden de 5 takım olmak üzere toplam 10 takım, öğretmenleri ile birlikte İstanbul’da yapılacak finale davet edilecektir.
Finalde yarışmacılar oyunlarını jüri karşısında tanıtacaklardır. Her bir yaş kategorisinden ilk üçe kalanlara kupa ödülü verilecektir.
Daha fazla bilgi ve başvuru formu Kodu Cup Türkiye 2018 sayfasını ve Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor projesi Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.
Online KODU Game Lab Eğitimi için tıklayınız.
Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.
Son Başvuru Tarihi: 30 Haziran 2018[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=UsT0jG3ajWw” video_title=”1″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

KODU Oyunu Nasıl Kaydedilir? 

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=wFOJfAC6TKA” video_title=”1″][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar