Teknolojinin Kadın Liderleri Türkiye’yi geleceğe taşıyor!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Teknolojinin Kadın Liderleri Yarışması, bu yıl 4. kez sizlerle! Türkiye’nin dijital dönüşümünü güçlendiren ve sektörleri için önemli değişimlerin altına imza atan, teknoloji odaklı tüm kadınları yarışmamıza bekliyoruz.

Microsoft’un teknoloji sektörünün dünyayı geliştirecek inovasyonlar üretmesinde cinsiyet eşitliğinin önemli bir rol üstlendiği, teknoloji alanında başarılı kadınları öne çıkarmak için düzenlendiği ve bu yıl Habitat Derneği’nin de ortak olduğu “Teknolojinin Kadın Liderleri Yarışması” başarı hikayeleriyle ilham veren kadınları desteklemeye devam ediyor.

Kategoriler

  1. Genç Teknoloji Yıldızı:Ortaokul, lise ve üniversite düzeyinde, bilişim teknolojilerine gönül vermiş, bu alanda arkadaş gruplarıyla bilgi birikimini ve deneyimlerini paylaşan, katıldığı programlarla, gösterdiği başarılarla fark yaratmış kız öğrenci.

Yeni Teknolojilerle Fark Yaratan Kadın Lider: Yeni teknoloji çözümleriyle fark yaratan, başarılı projelere liderlik etmiş kadın yönetici.

Yılın Başarılı Kadın Girişimcisi (Start-Up): Bilişim teknolojilerini kullanarak iş dünyasında fark yaratan, AR-GE ve inovasyon kültürünün gelişmesini destekleyen, yenilikçi, cesur ve büyüme odaklı girişimci kadın lider.

Engelleri Aşan Kadın: Fiziksel engellere rağmen teknolojinin gücü ile çevresinde fark yaratan ve örnek olan başarılı kadın lider.

Yılın Başarılı Kadın Eğitimcisi: Türkiye’nin bilişim alanında tüketenden üreten bir topluma dönüşmesi için eğitim ve öğretim alanında önemli katkılarda bulunmuş, genç nesillerin ve kalifiye insan gücünün yetişmesine öncü olmuş, katkılarıyla toplumumuzda iz bırakan başarılı kadın öğretim görevlisi.

Son başvuru tarihi – 13 Mart 2020[/vc_column_text][vc_btn title=”Başvurmak için tıklayın” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.microsoft.com%2Fturkey%2Fteknolojininkadinliderleri%2FBasvuru.aspx|||”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar