Yapay Zeka Yıldızları Projesi Scratch Eğitimi

Habitat Derneği ve Vodafone Vakfı  Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük etmek ve genç nesilleri eğitimle güçlendirerek Yapay Zeka ve kodlama bilincini yaymak için bir araya geldi.

“Yapay Zeka Yıldızları” projesindeki eğitimler sayesinde çocuklarımız sadece teknoloji tüketicisi olmayıp yeni teknoloji ya da dijital eser yaratmanın yollarını öğrenecek. Bu yönüyle kodlama, liderliğini yaptığımız Dijital Dönüşüm vizyonuyla da doğrudan örtüşüyor.

Yeni fikirler her zaman hayal etmekle başlar. Çocuklarımızın hayal gücünü harekete geçirmeyi hedefliyoruz. Onlara hayal ettikleri düşünceleri tasarlama imkânı sunuyoruz.

Eğitim Tarihi ve Saati: 29 Haziran 2024 saat 12:00- 15:00

Son Başvuru Tarihi: 27 Haziran 2024 saat 23:59

Eğitim ile ilgili bilgiler:

  • Eğitimimiz uygulamalı bir eğitim olacağı için öğrencileri izleyeci değil uygulayıcı olabilmeleri için eğitimde bilgisayar ve/veya tablet kullanmalarını öneririz.
  • Eğitimler çevrim içi gerçekleştirilecektir.
  • Eğitimimiz kontenjanla sınır olup, yalnızca olumlu durumda dönüş sağlanacaktır. Yoğunluk sebebiyle seçtiğiniz eğitim tarihlerinde mesaj gelmeme durumunda endişe etmeyin, ileri tarihte de olsa çocuklarımızı eğitime dahil edeceğiz.

Eğitime dair her türlü sorunuzun cevabını almak için dijitaldonusum@habitatdernegi.org adreslerine e-posta atabilirsiniz.

Benzer Yazılar