Yapay Zeka Yıldızları Projesi Tinkercad Eğitimi

Yapay Zeka Yıldızları Projesi Tinkercad Eğitimi

Habitat Derneği ve Vodafone Vakfı ortaklığında yürütülen Yapay Zeka Yıldızları Projesi kapsamında, gönüllü eğitmenlerimiz yönetiminde, 7-14 yaşları arasındaki çocuklar için çevrim içi Tinkercad eğitimi veriyoruz. Böylece çocukların 3 boyutlu ve yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmelerini sağlıyoruz.

Sen de Tinkercad ile kod öğrenmenin keyfine varmak istiyorsan eğitimimize HEMEN BAŞVUR!

Kimler başvurabilir?

Eğitim Tinkercad hakkında bilgi sahibi olmak ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen 7-14 yaş çocukların katılımına açıktır.

Eğitiminin detayları nelerdir?

  • Eğitimimiz uygulamalı bir eğitim olacağı için öğrencileri izleyeci değil uygulayıcı olabilmeleri için eğitimde bilgisayar ve/veya tablet kullanmalarını öneririz.
  • Eğitimler çevrim içi gerçekleştirilecektir. Eğitimimiz 1 gündür. Katılmak istediğiniz tarih için lütfen başvuru formunu doldurun.
  • Eğitimimiz kontenjanla sınır olup yalnızca olumlu durumda dönüş sağlanacaktır. Yoğunluk sebebiyle seçtiğiniz eğitim tarihleri için mesaj gelmeme durumunda endişelenmeyin, ileri tarihte de olsa çocuklarımızı eğitime dahil edeceğiz.

Eğitim Tarih ve Saati: 30 Haziran 2024 saat 15:00-18:00

Son Başvuru Tarihi: 28 Haziran 2024 saat 23:59

NOT: Eğitimimiz kontenjanla sınırlıdır. Eğer sizi seçtiğiniz tarihe dahil edemezsek, uygunluk durumuna göre sonraki eğitimlerden birine dahil edeceğiz. Uygunluk olmadığı takdirde ileri gün ve tarihler için yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime dair her türlü sorunuzun cevabını almak için dijitaldonusum@habitatdernegi.org adresine e-posta atabilirsiniz.

Benzer Yazılar