Yarını Kodlayanlar Projesi Sanat için Yapay Zeka Hackathonu ve Fikir Maratonu

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Habitat Derneği ve Türkiye Vodafone Vakfı ortaklığında yürütülen Yarını Kodlayanlar Projesi kapsamında Sanat için Yapay Zeka Hackathonu ve Fikir Maratonu düzenliyoruz.

Fikir Maratonu kapsamında birinci olan takıma 10.000 TL, ikinci olan takıma 6.000 TL ve üçüncü olan takıma 4.000 TL değerinde teknoloji hediye çekleri verilecektir.

Hackathon kapsamında birinci olan takıma 15.000 TL, ikinci olan takıma 10.000 TL ve üçüncü olan takıma 5.000 TL değerinde teknoloji hediye çekleri verilecektir.

Sen de günümüzde popülerleşen yapay zeka teknolojilerini kullanılarak bir sanat eseri yaratmak ya da sanatla yeni teknolojileri buluşturan yaratıcı fikirler üretmek istiyorsan, ekibini oluşturup başvurunu yap!

Kimler başvurabilir?

Hackathon 15-18 yaş arası lise düzeyindeki öğrencilerin katılımına açıkken, Fikir Maratonu 11-14 yaş arası ortaokul düzeyindeki öğrencilerin katılımına açıktır. Başvurunuzu en az 2 en fazla 4 kişilik ekipler halinde yapabilirsiniz.

Sanat için Yapay Zeka Hackathonu ve Fikir Maratonu Hakkında

İnsanlığın ihtiyaçlarının değişmesiyle birlikte teknoloji ve sanat çalışmaları da beraberinde gelişmeye başlamıştır. Teknolojik yeniliklerle yeni sanatsal bakış açılarının gelişmesiyle birlikte, günümüzde popülerleşen yapay zeka teknolojileri kullanılarak sanatsal çalışmalar yapılmaktadır. Sanat için Yapay Zeka Hackathonu ve Fikir Maratonu, öğrencilerin sanat ve yapay zeka alanına yönelerek yeni teknolojilerle dijital eserler üretmeleri ve hayal güçlerini harekete geçirmeleri amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Sanat için Yapay Zeka Hackathonu ve Fikir Maratonu Tarihi: 26-27 Şubat 2022 (2 Gün)

Son Başvuru Tarihi: 24 Şubat 2022, saat 23.59 

Sanat için Yapay Zeka Hackathonu ve Fikir Maratonu’na dair her türlü sorunuzun cevabını almak için dijitaldonusum@habitatdernegi.org adresine e-posta atabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Başvuru için Tıklayın” color=”danger” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F220363762308958||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar