Yarını Kodlayanlar Projesi Siber Zorbalık Eğitimi

Habitat Derneği ve Türkiye Vodafone Vakfı ortaklığında yürütülen Yarını Kodlayanlar Projesi kapsamında, gönüllü eğitmenlerimiz yönetiminde, 7-14 yaşları arasındaki çocuklar için çevrim içi Siber Zorbalık eğitimi veriyoruz.
 
Böylece çocukların teknoloji çağında dijital platformlarda nelere dikkat etmesi gerektiğini ve bu konulardaki farkındalıkların geliştirmelerini sağlıyoruz.
 
Sen de Siber Zorbalık eğitimi ile dijital haklarını ve sorumluluklarını öğrenmenin keyfine varmak istiyorsan eğitimimize HEMEN BAŞVUR!
 
Kimler başvuruda bulunabilir?
 
Eğitim Siber Zorbalık hakkında bilgi sahibi olmak ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen 7-14 yaşları arasındaki çocukların katılımına açıktır.
 
Eğitiminin detayları nelerdir?
 
  • Eğitimler çevrim içi gerçekleştirilecektir.
  • Eğitimimiz kontenjanla sınır olup yalnızca olumlu durumda dönüş sağlanacaktır. Yoğunluk sebebiyle seçtiğiniz eğitim tarihleri için mesaj gelmeme durumunda endişelenmeyin, ileri tarihte de olsa çocuklarımızı eğitime dahil edeceğiz.
Eğitim Tarih ve Süresi 
 
16 Eylül 2023 Cumartesi  saat 14.00 – 15.30
 
Son Başvuru Tarihi : 14 Eylül 2023 saat 23:59
 
NOT: Eğitimimiz kontenjanla sınırlıdır. Eğer sizi seçtiğiniz tarihe dahil edemezsek, uygunluk durumuna göre sonraki eğitimlerden birine dahil edeceğiz. Uygunluk olmadığı takdirde ileri gün ve tarihler için yeniden başvuru yapabilirsiniz.
 
Eğitime dair her türlü sorunuzun cevabını almak için dijitaldonusum@habitatdernegi.org adresine e-posta atabilirsiniz.
 

Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Benzer Yazılar