Yarını Kodlayanlar Projesi Tinkercad Eğitmenlerini Arıyor!

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Habitat Derneği ve Türkiye Vodafone  Vakfı ortaklığıyla Yarını Kodlayanlar Projesi’nin dijital gönüllü eğitmenlerinden biri olmak  istiyorsan 15-16-17-18 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek eğitici eğitimine katılmak için hemen başvurabilirsin!

Program gün ve saatleri:

  1. Gün Saat 11:00-18:00
  2. Gün Saat 12:00-18:00
  3. Gün Saat 12:00-18:00
  4. Gün Saat 12:00-18.00

İlk günün tanışmayla geçeceği programımızda eğitimimiz 4 gün boyunca Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecektir. Eğitimin tamamına katılman ve eğitimi kamera açık şekilde dinlemen gerekmektedir.

Sen de Tinkercad eğitimi alıp, 7-14 yaş arası gençlere her ay en az 2 eğitim vereceğim diyorsan, hemen aşağıdaki başvuru formunu doldur!

Not: Eğitim vereceğim çocukları ben nasıl bulacağım diyorsan, hiç korkma! Eğitim vereceğin çocuklara inisiyatif alıp kendin de ulaşabilirsin, Habitat Derneği olarak bizlerde destek olabiliriz.

Kimler eğitmen olabilir?

Gönüllü proje eğitmeni olma motivasyonuna sahip, iletişimi kuvvetli ya da bu konuda istekli, projeye zaman ayırabilecek, temel teknoloji bilgisine sahip, teknolojiyi takip eden ve programlamaya ilgisi olan, analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, sunum becerisi kuvvetli, yaptığı çalışmayı raporlayabilme becerisi olan, meraklı ve öğrenmeye açık olan 18 yaş üstü bireylerin eğitmen eğitimine başvurmasını bekliyoruz.

Eğitmenlerin sorumlulukları nelerdir?

Gönüllü eğitmenlerden, proje ekibiyle iş birliği içerisinde çalışarak aldıkları eğitmen eğitimi doğrultusunda her ay en az 2 eğitim vermeleri, eğitim raporlamasını düzenli bir şekilde yapmaları, diğer Habitat gönüllü eğitmenleri ile iletişimde olmaları beklenmektedir. Ayrıca Habitat Derneği’nin ve projenin tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi ve projenin elçiliğini yapması beklenmektedir.

Sorularınız için ipek@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 11 Eylül 2022 saat 23:59[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Başvuru için Tıklayın” color=”danger” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F222284224923958|target:_blank”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar