Haydi çocuklar Youtube’a, Youtube’da #ÇocuklarBağlantıda

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Çocuk bayramında, çocuklar için hazırlanan hem eğlenceli hem de çok öğretici etkinlikler ile Youtube’dayız.

23 Nisan Cuma Günü 15.00’da hep birlikte eğlenerek ve öğrenerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz.

Habitat Derneği olarak Türkiye Vodafone Vakfı ile birlikte dijital dönüşümüne öncülük etmek ve genç nesilleri eğitimle güçlendirerek kodlama bilincini yaymak için 2016’da bir araya geldik. “Yarını Kodlayanlar” projesiyle bugüne kadar kodlama eğitimleri ve çocuk hackathonlarıyla 154.212 çocuğa eriştik.

Bu etkiyi artırmak ve derinleştirmek adın projemizin yeni döneminde ‘’Herkes Bağlantıda’’ anlayışıyla çıktığımız yolda çocuklara vereceğimiz eğitimlere ek olarak hazırladığımız içeriklerle yeni dönemde; çocuklara, gençlere, öğretmenlere ve ebeveynlere de kodlama bilincini yaymak adına farkındalık ve uzmanlık eğitimleri vereceğiz.

23 Nisan 2021 tarihinde saat 15:00’da gerçekleşecek #ÇocuklarBağlantıda adlı etkinliğimize başta çocuklar olmak üzere herkes davetlidir.

Etkinlikte neler olacak?

  • Dans Eden Karakterler Etkinliği
  • Deney Saati
    • Yangın Söndürme Deneyi
    • Nefessiz Balon Şişirme Deneyi
  • Karikatür Çizmeyi Öğreniyorum Atölyesi
  • Scratch ile Kodlama Saati

gibi birbirinden birbirinden farklı konularda eğlenceli ve öğretici etkinlikler gerçekleştirilecektir.

Birlikte eğlenmek, üretmek isteyen tüm çocuklarımızı 23 Nisan’da Youtube Kanalımıza bekliyoruz.

Not 1: Etkinlik sırasında birlikte eğlenmek, öğrenmek ve üretmek için 23 Nisan’da instagram sayfamızda post ve story olarak paylaşacağımız malzemeleri hazırlayıp öyle ekran başına gelmelerini öneririz.

Etkinliğimizi sadece dinlemek yerine etkinliğe gelmeden önce instagram hesabında paylaşacağımız malzemeleri hazırlayıp öyle ekran başına gelmenizi öneririz.

Not 2: Etkinlik gün ve saatinde önce etkinliği size hatırlatmamız için mesaj almak isterseniz lütfen hatırlatıcı formunu doldurunuz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun!

#ÇocuklarBağlantıda etkinliği ile ilgili sorularınız için dijitaldonusum@habitatdernegi.org mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.[/vc_column_text][vc_btn title=”Hatırlatıcı oluşturmak için tıklayın.” color=”danger” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F211084486666968|||”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar