Dönüşen KOBİ Programı KOBİ’ler için E-İhracat Webinarı

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında uygulanan “Dönüşen KOBİ Programı”, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ’lerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarının artırmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda KOBİ’lere yönelik eğitimler ve destek programları uygulanmaktadır. Program kapsamında 600 KOBİ’ye ulaşılarak yıl sonunda 30 KOBİ’nin girişimcilik kampı ve hızlandırıcı programına katılarak iş geliştirme planlarını hazırlamaları ve program sonunda jüri tarafından seçilen 5 KOBİ’ye hibe desteği verilmesi hedeflenmektedir. 

Program kapsamında Finansal Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm Eğitimlerinin yanı sıra bu konuların ele alındığı webinar serisi yapılması planlanmaktadır.  

 *Yıl sonunda gerçekleştirilecek girişimcilik kampı ve hızlandırıcıya katılıp hibe fırsatını yakalamak için Dijital Dönüşüm ve Finansal Dönüşüm eğitim oturumlarına da tam katılım gösterilmesi gerekmektedir.

22 Eylül 2021, Çarşamba 19:00’da gerçekleştirilecek olan “KOBİ’ler için E-İhracat” webinarına katılmak için başvuru formunu doldurun ve aramıza katılın.

Son Başvuru Tarihi: 21 Eylül 2021, Salı 18:00 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Başvuru yapmak için tıklayınız” color=”success” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F210033900855952%20|||”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar