Dönüşen KOBİ Programı Mobil Fotoğrafçılık Atölyesi

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ’lerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmak amacıyla, KOBİ ve girişimcilere yönelik eğitimler ve destek programları düzenlemektedir. Program kapsamında düzenlenen Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi  7 Aralık 2021 Salı / 13:00 – 16:00 gerçekleştirilecektir.  

Siz de ürünlerinizi mobil fotoğrafçılık ile sosyal medyada nasıl daha ilgi çekici gösterebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız Dönüşen KOBİ Programı Mobil Fotoğrafçılık Atölyesi’ne katılın, işletmenizi bir adım öteye taşıyın.   

Kimler başvuruda bulunabilir?  

Eğitim, mobil fotoğrafçılık konusunda kendini geliştirmeye hevesli KOBİ ve girişimcilerin katılımına açıktır.   

Eğitimin detayları nelerdir?  

  • Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan eğitim 3 saat sürmektedir.  
  • Eğitime katılım ücretsiz olup tam katılım gösteren ve oturum sonunda değerlendirme formu dolduran katılımcılara katılım belgesi verilecektir.   
  • Eğitim kontenjan ile sınırlı olup başvuruları olumlu sonuçlananlara geri dönüş yapılacaktır.   
  • Eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.      

Eğitim müfredatı neleri kapsamaktadır?  

  • Temel bilgiler 
  • Akıllı telefonla fotoğraf çekmek 
  • Ürün fotoğrafçılığı 
  • Sosyal medya fotoğrafçılığı
  • Fotoğraf ve video düzenleme 

SON BAŞVURU TARİHİ: 6 Aralık 2021 Pazartesi / 23:59

Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için donusenkobi@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.   

Proje Hakkında  

Covid-19 pandemisi dünyayı sağlık krizi açısından etkisi altına almışken, pandeminin beraberinde getirdiği ekonomik sorunlar da derinleşerek devam etmektedir. Büyük firmalarla karşılaştırıldığında daha kırılgan bir piyasaya ve finansal yapıya sahip olan KOBİ’lerin, Covid-19 pandemisi döneminde dayanıklılıklarının artırılıp sürdürülebilirliklerinin sağlanması kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ’lerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, KOBİ’lere yönelik olarak Finansal Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm eğitimleri verilmektedir. 600 KOBİ’ye ulaşılması hedeflenen eğitimlerin yanı sıra, sene sonunda gerçekleştirilecek olan Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı Programı’na dahil olup seçilen 3 KOBİ’ye hibe desteği verilecektir.   [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Başvuru yapmak için tıklayınız” color=”success” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F212102657638959||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar