Kız Kardeşim Projesi Ürün Sunum ve Pazarlama Teknikleri Eğitimi

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Üretici kadınları ürünlerinin markalaşmasına yönelik tanıtım ve pazarlama stratejileri konularında desteklemeyi amaçlayan Kız Kardeşim Projesi Ürün Sunum ve Pazarlama Teknikleri Eğitimi  29 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Sen de işletmenin markalaşmasına hizmet edecek tanıtım ve pazarlama stratejileri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan çevrim içi eğitimize katıl, markalaşma ve marka imajı gibi konulardan yenilikçi pazarlama yöntemlerine varana kadar bilgi sahibi ol.

Eğitim İçeriği  

  • Algı nedir?
  • Algı yönetimi örnekleri
  • Retorik
  • Markalaşma ve marka imajı
  • Ürün sunumunun incelikleri
  • Geri bildirim ve müşteri analizi
  • Yenilikçi pazarlama
  • Pazarlama yöntemleri

Kimler eğitime katılabilir?

Eğitim, 15-55 yaş aralığında bu alanda bilgi sahibi olmak ve kendini geliştirmek isteyen katılımcıların başvurularına açıktır.

Eğitimin detayları nelerdir?

Zoom platformu üzerinden gerçekleşecek olan eğitime katılım ücretsizdir. Eğitimin linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adresleri ve telefon numaralarına SMS yoluyla iletilecektir.

Eğitim Tarihi:  29 Aralık 2022 Perşembe saat 15:00 – 17:00

Son Başvuru Tarihi: 29 Aralık 2022 saat 11:59

Sorularınız için kizkardesim@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz. Proje hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Proje Hakkında

Kendini geliştiren, içindeki potansiyeli ve enerjiyi açığa çıkaran kadınlar, öncelikle kendilerine, çocuklarına ve ailelerine, ardından da topluma daha faydalı olacaktır. Kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donanarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları için desteklenmesi amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği ve Coca-Cola Türkiye ortaklığında yürütülen Kız Kardeşim Projesi, bu eşitsizliği ortadan kaldırmakta önemli rol oynamış olup 2015-2021 yılları içerisinde 81 ilde yüz yüze ve online olarak gerçekleştirmiş olduğu Kız Kardeşim Projesi eğitimleriyle 70.000 kadına, Öğretmen Akademisi Vakfı iş birliği Yarınım Kız Kardeşim eğitimleriyle 3.590 öğretmen ve 359.000 öğrenciye ulaşmıştır. Ayrıca belirlenen proje illerinde gezici eğitim tırı ile 1.700 kadına ulaşmıştır.

2019 ve 2021 yıllarında gerçekleştirilen Kız Kardeşim Projesi Hibe Programı kapsamında üretici ve yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren girişimci kadınların iş geliştirme süreçlerine destek olmak amacıyla, 41 kadına toplamda 1.040.000 TL’lik iş geliştirme hibe desteği sağlanmıştır.

2022 döneminde Kız Kardeşim Projesi, eğitim içerikleri ve gezici eğitim tırı ile 7.000 kadına ulaşmayı hedeflemektedir. Hibe Programı kapsamında girişimci kadınların iş geliştirme süreçlerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır. Tarım ve Orman Bakanlığı ile gerçekleştirilecek iş birliği kapsamında “Kadın Kooperatiflerine Yönelik Eğitim Programı” gerçekleştirilecektir. Ayrıca üretici kadınlar ile satın alma günleri, mentorluk programları ve girişimci kadınlar ile ilham buluşmaları organize edilerek kadınlar arasındaki iletişim köprüsünün güçlenmesi desteklenecektir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Başvuru için Tıklayın” color=”violet” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F223412378548965|target:_blank”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar