Kız Kardeşim ”Yerel Lezettler Kampı” Hizmet Alım Duyurusu

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”20554″ img_size=”full”][vc_column_text]
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca-Cola Türkiye  tarafından yürütülen, Kız Kardeşim Projesi kapsamında Türkiye’de unutulmaya yüz tutmuş, yerel halk tarafından üretilen ve hali hazırda var olan yerel lezzetlerin tanıtım ve görünürlük faaliyetlerini ön plana çıkartarak; bu lezzetleri üreten kadınların sosyal ve ekonomik olarak gelişmişlik seviyesine katkı sağlanarak girişimlerini desteklenmesi amaçlanmaktadır . Bu teknik çerçeve doğrultusunda Kız Kardeşim projesi kapsamında ihtiyaç duyulan ”Yerel Lezzetler Kampı” hizmet alımı teklif usulü ile yapılacaktır.
İş tanımı ve ilgili yönlendirmeler duyuru içerisinde bulunmaktadır.

Hizmet alım duyurusu kapsamında yapılacak işe teklif vermek için, teklif verme şablonunda belirtilmiş içerik ve eklerden oluşan teklifinizi 7/12/2018 tarihi saat 17:00’ye kadar satinalma@habitatdernegi.org mail adresine mail ile iletilmesi ya da  teknik şartnamede belirtilen adrese posta yolu ile gönderilmesi gerekmektedir. Posta ve kuryeden kaynaklanan gecikmelerden Habitat Derneği sorumlu değildir.

Hizmet Alımı Dökümanlarına Ulaşmak için Tıklayınız.[/vc_column_text][vc_single_image image=”20553″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar