17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Gününde FİNFEST’teyiz!

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”0″]Habitat Derneği, Visa Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ortaklığında gerçekleştirdiğimiz Paramı Yönetebiliyorum Projesi kapsamında 11 yıl boyunca yüz yüze gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizi bildiğiniz gibi Covid-19 nedeniyle dijital platformlara taşımış bulunuyoruz. Fiziki olarak bir araya gelmemizin mümkün olamadığı bugünlerde sizlerle FİNFEST’te (Finansal Festival) buluşmak istiyoruz.

FİNFEST Nedir? 

Paramı Yönetebiliyorum Projesi kapsamında belli aralıklarla gerçekleşecek olan FİNFEST alanında uzman konukların ağırlandığı, güncel konuların konuşulduğu, geleceğe dair fikir ve önerilerin paylaşıldığı panellerin, oyunlaştırmaların, atölyelerin, müzik dinletilerinin, sürpriz videoların ve kampanyaların yer aldığı çevrim içi yeni nesil bir festivaldir! İlkini 17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele gününde gerçekleştireceğimiz FİNFEST’te yoksulluğa son vermek için neler yapabileceğimizi konuşmak ve farkındalık yaratmak için buluşuyoruz.

Dünya Yoksullukla Mücadele Günü Nedir?

Amaçlarından biri yoksullukla mücadele olan Birleşmiş Milletler (BM), küresel yoksulluğun azaltılması amacıyla farkındalık oluşturmak için 22 Aralık 1992 tarihinde 17 Ekim’i DünyaYoksullukla Mücadele günü olarak ilan ettiği gündür.

Kimlerle neler konuşacağız? 

Oyuncu Doğan Akdoğan, Yazar ve Televizyon Programcısı Refika Birgül, Öğretmen Akademisi Vakfı’ndan Uzman Eğitmciler ve diğer alanında uzman konuklarla “17 Ekim Yoksullukla Mücadele Günü” kapsamında konuşmalara, sürpriz video gösterimlerine yer vereceğiz.  #yoksullugasonver hashtagi ve sizlerin desteği ile sosyal medya kampanyamızı gerçekleştirip yoksullukla mücadele konusunda farkındalığı artıracağız.

Peki ya dahası…

Yoksullukla mücadele için sen de FİNFEST’e katıl, mücadeleye destek ol!

#yoksullugasonver
Önemli Not: FİNFEST etkinliğimizde yayın boyu işaret dili çevirisi yapılacaktır.

Yer: Habitat Derneği Youtube Hesabı

Gün: 17 Ekim 2020 / Cumartesi

Saat: 13.00 – 16.00

[/vc_column_text][vc_btn title=”Başvurmak için tıklayın.” color=”sky” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fform.jotform.com%2F202874364091962|||”][vc_btn title=”Youtube kanalımıza abone olarak canlı yayını izlemek için tıklayın.” link=”url:http%3A%2F%2Fyoutube.com%2Fhabitatdernegi|||”][/vc_column][/vc_row]

Benzer Yazılar