Dönüşen KOBİ Programı Dijital Dönüşüm Eğitimi

Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ ve genç girişimcilerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmak amacıyla ücretsiz eğitimler, atölyeler ve podcast yayınları gerçekleştirmektedir. Eğitimlere katılan KOBİ ve genç girişimciler yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon, Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı etkinliklerine dahil olup, hibe desteği kazanma şansı elde edecektir.  

Program kapsamında düzenlenen Dijital Dönüşüm Eğitimi 28 Eylül 2023 Perşembe günü saat 13:00’da gerçekleştirilecektir.  

Sen de dijital dünyadaki becerilerini artırarak dönüşen KOBİ’ler ve genç girişimciler arasında yerini almak istiyorsan Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne HEMEN BAŞVUR! 

Kimler başvuruda bulunabilir? 

Eğitim, dijital dönüşüm konusunda kendini geliştirmeye hevesli KOBİ, girişimci ve girişimci adaylarının katılımına açıktır.  

Dijital Dönüşüm Eğitimi 

  • KOBİ’ler için İnovasyon Kültürü
  • E-Ticaret
  • E-İhracat
  • Dijital Pazarlama

Eğitimin detayları nelerdir? 

  • Eğitim çevrim içi gerçekleştirilecektir.  
  • Eğitime katılım ücretsizdir.   
  • Başvuruları olumlu sonuçlananlara geri dönüş yapılacak olup eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.   

SON BAŞVURU TARİHİ: 27 Eylül 2023,  saat 23:59 

Önemli Not: Proje kapsamında yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon ve Girişimcilik Kampı’na katılıp hibe desteği alabilmek için proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim oturumlarından en az birine katılım sağlamak zorunludur.  

Eğitime dair her türlü sorunuzun cevabını almak için  donusenkobi@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.   

Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız. 

Benzer Yazılar